TVP Bydgoszcz, 07.09.2018

Program z cyklu "Akcja Innowacja", który został wyemitowany 7 września w TVP Bydgoszcz poświęcony był problematyce senioralnej. W programie poruszane były m.in. kwestie zróżnicowanych potrzeb osób starszych, dokonujących się przemian demograficznych i społecznych, opieki instytucjonalnej oraz działań w naszym regionie dedykowanych osobom starszym i realizowanych we współpracy z samymi seniorami.

Gośćmi programu prowadzonego przez Redaktor Joannę Sikorę byli:

Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego; Adam Szponka, Dyrektor Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Toruniu; Danuta Kaczmarek reprezentująca Kujawski Uniwersytet Trzeciego Wieku; dr Remigiusz Koc, psycholog społeczny; dr Ryszard Kamiński, socjolog wsi oraz dr Ludmiła Zając-Lamparska reprezentująca Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i kierująca naszym projektem.

Program w całości można obejrzeć na stronie TVP Bydgoszcz